amsterdam

Team

Terug

Team

Het team van Meetellen in Amsterdam start op met jonge teamleden, plus coördinatie en onderzoekskracht.
We stellen hier iedereen graag aan je voor.

Smoelenboek

Jeroen

teamlid

jeroen@meetellen.nl

Ireen

teamlid

ireen@meetellen.nl

Emiel

teamlid

emiel@meetellen.nl

Sander

teamlid

sander@meetellen.nl

Claartje

teamlid

claartje@meetellen.nl

Dora

teamlid

dora@meetellen.nl

Jevgenia

teamlid

jevgenia@meetellen.nl

Tristan

teamlid

tristan@meetellen.nl

Aphra

kring teamlid

Anna

coördinator/onderzoeker

anna@meetellen.nl

Annette

coördinator

annette@meetellen.nl

Esmeralda

projectleider/onderzoeker

esmeralda@meetellen.nl

Site by Alsjeblaft!